Náš tým

Společně rosteme
– já, můj tým i
váš majetek

Mám radost, že vedu tým skutečných profesionálů – kolegů, kteří jsou špičkami ve svém oboru, ať už jde o vedení lidí, finance, či realitní služby; kteří se u nás výborně doplňují, vzájemně inspirují a neustále posouvají. Díky tomu vám můžeme nabízet komplexní služby v té nejvyšší kvalitě.

Nejsem sólista, ale týmový hráč. A dobře vím, že skutečná síla tkví v (po všech stránkách) kvalitním kolektivu. Proto už od samého začátku bylo mým cílem dát dohromady takové osobnosti, které by byly přínosem jak pro mé klienty, tak i kolegy, ale zároveň i zrcadlem pro mě.

Velmi mě těší, že se mi to povedlo. Více než polovina mých stávajících kolegů jsou lidé, kteří byli a jsou mými klienty či kamarády a zůstávají loajální i jako spolupracovníci – někteří již pěknou řádku let. Mám radost, že se z nich stali skuteční odborníci, ať už v rámci investic, financování bydlení, pojištění, či poskytování realitních služeb.

A postupně dále rozšiřujeme naše řady o nové kolegy, jež charakterově zapadají do naší skvělé party, která funguje jako rodinná firma, kde si všichni pomáháme a vzájemně se posouváme dál. Každý nováček, kterého si vybereme za spolupracovníka či spolupracovnici, dostane veškeré informace a podporu a získá kompletní know-how, aby uspěl v oboru, který je dnes ještě více potřebný než kdy jindy.

Reference

Donec quis nibh at felis congue commodo. Vivamus ac Leo pretium faucibus. Nulla quis diam. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Fusce consectetuer risus a nunc. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Mauris elementum mauris vitae tortor. In enim a arcu imperdiet malesuada. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque pretium lectus id turpis. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat.

Kateřina Martinková

Název pozice

Přidejte se k nám

Stačí vyplnit formulár

    Stisknutím tlačítka ODESLAT ZPRÁVU potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.