O mně

Petr Janovský,
těší mě.

Ve světě financí a realit se pohybuji už od roku 2009, kdy jsem opustil manažerskou pozici v korporátu. Chtěl jsem, aby z mé práce měli prospěch ostatní lidé a já na jejich příbězích viděl, že to, co dělám, má opravdu smysl. A v Broker Consulting se mi tyto představy naplňují každý den. Dobře vím, že pomáhám klientům činit zásadní životní rozhodnutí v oblasti, ve které se sami příliš neorientují. Proto si zakládám na důvěře, stabilitě, neustálém zvyšování vlastní odbornosti a individuálním přístupu.

Jsem puntičkář. Chci nabízet pouze služby v nejvyšší možné kvalitě. Pravidelně se účastním nejrůznějších školení, abych zdokonaloval své finanční, realitní i manažerské schopnosti. Držím například certifikáty o úspěšném absolvování zkoušky:

Ke každému klientovi přistupuji s pokorou,
maximální péčí a s jeho blahem na prvním místě. Jsem si velmi dobře vědom důležitosti a zároveň intimity naší služby. A moc rád se stanu i vaším průvodcem na cestě k dosažení všech
materiálních cílů.

0

Už přes deset let se pohybuji v oblasti
financí a realit.

0

Společně s mým týmem se staráme
o více než 5000 klientů.

0

Poskytovat komplexní služby na nejvyšší možné úrovni mi
umožňuje zázemí silné společnosti s více než dvacetiletou tradicí.

Největší odměnou pro mě jsou dlouhodobě přátelské vztahy se stálými klienty.

Staňte se jimi i vy

Stačí vyplnit formulář

    Stisknutím tlačítka ODESLAT ZPRÁVU potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.